57 محصول
مرتب‌سازی:

مروابن

مروابن با نام کامل لابراتوار تخصصی شرکت بازرگانی و تولیدی مروابن با مدیریت عاملی دکتر سیدمحمدرضا مرتضوی (دندانپزشک) از سال 1386 با هدف تولید مواد دندانی فعالیت های دانش بنیان خود را در راستای فرموله کردن مواد مصرفی دندانپزشکی آغاز نمود.

لابراتوار تحقیق و توسعه این شرکت، فعالیتهای پژوهشی خود را از پارک علم و فناوری مدرس آغاز نمود و پس از با گسترش فعالیتها به عضویت پارک فناوری پردیس که لقب بهشت فناوری منطقه را دارد درآمد. این شرکت در حال حاضر جزو شركت های فناور مستقر در پارك فناوری پرديس بوده و طبق دسته بندی وزارت صنايع بعنوان شركت فناوری های نوين شناخته می شود.

چشم انداز مروابن
فرمولاسیون و روش تولید محصولات این شرکت با تکیه بر نیروهای متخصص و رعایت اصول و مطابق با الزامات اداره کل تجهیزات پزشکی انجام می شود. این شرکت هم اکنون 21محصول تولیدی با استفاده از بهترین مواد اولیه گرید دارویی و خالص داشته و هرساله محصولات جدیدی به کالاهای تولیدی مروابن اضافه می گردد.

دانش فنی محصولات مروابن با تلاشهای مستمر کادر متخصص مطابق با جدیدترین محصولات بازار و دانش روز دنیا به دست آمده و مورد آزمون های عملکرد و بالینی اساتید برجسته دندانپزشکی مستقر در دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه تهران قرار میگیرد.

مروابن یک شرکت ایرانی است
کلیه محصولات این شرکت بطور کامل در ایران و در لابراتوار تخصصی مروابن فرموله و تولید می شوند و در ساخت آنها از بهترین مواد اولیه ایرانی و خارجی(درصورت موجود نبودن گرید دارویی آن ماده در ایران) استفاده می شود. این شرکت مفتخر است اعلام نماید کلیه دانش فنی و متد ساخت محصولات خود را پس از سالها تلاش مستمر و خستگی ناپذیر به دست آورده است و هرچه بیشتر تلاش می نماید با حفظ کیفیت، بهبود مستمر و کنترل قیمت محصولات خود روز به روز، رضایتمندی جامعه دندانپزشکی را به جایگزینی استفاده از محصولات مصرفی ایرانی به جای نمونه خارجی آن جلب نماید.

تاییدیه های مروابن

اثربخشی و سلامت محصولات مروابن توسط مراکز علمی و تحقیقاتی معتبر زیر مورد تایید قرار میگیرد:

  • آزمایشگاه مرجع سازمان استاندارد ایران
  • مرکز پژوهش های مواد دندانی دانشگاه شهید بهشتی
  • دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران
  • اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد